Wibrator sterowany pilotem – jaki najlepszy?

Sięgnięcie po gadżety erotyczne to niezawodny sposób na przełamanie łóżkowej rutyny, odkrycie nowego rodzaju przyjemności lub po prostu urozmaicenie życia seksualnego, zarówno masturbacji, jak i zabaw w parze.

Do najpopularniejszych zabawek dla dorosłych należą wibratory. Choć gadżety te większości osób mogą kojarzyć się jedynie z kobiecymi zabawami solo, nic bardziej mylnego. Nowoczesne modele wibratorów, zwłaszcza te zdalnie sterowane, świetnie nadają się do urozmaicenia seksu partnerskiego. Co więcej, wiele z nich może nawet potęgować doznania obojga partnerów jednocześnie. Dowiedz się, jaki wibrator wybrać oraz na co zwrócić uwagę przy wyborze gadżetu erotycznego, aby jego użytkowanie było satysfakcjonujące i w pełni bezpieczne. Zapoznaj się również z propozycją wibratora sterowanego pilotem, który może okazać się dobrym kierunkiem poszukiwań w kontekście zabawek dla par.

Wibrator – jaki wybrać? Rodzaje wibratorów

Wiele nowoczesnych modeli wibratorów zdecydowanie odbiega od prostych, pierwotnych form tego typu gadżetów, zarówno pod względem wizualnym, jak i oferowanych funkcji. Obecnie dostępne na rynku wibratory występują w wielu różnych formach, różniących się między sobą kształtem, kolorem, rozmiarem i stylem – od małych, uroczych i zabawnych gadżetów, przez minimalistyczne, dyskretne zabawki, po eleganckie, biżuteryjne wręcz akcesoria.

Wibratory podzielić można na kilka głównych kategorii:

  • klasyczne – o prostym, klasycznym kształcie;
  • zakrzywione – wyprofilowane z myślą o stymulacji punktu G;
  • wibratory króliczki – do jednoczesnej penetracji i stymulacji łechtaczki;
  • pulsatory – gadżety oferujące stymulację ruchami pulsacyjnymi („w przód i do tyłu”);
  • wibratory wielofunkcyjne – w wyjątkowych kształtach, opracowane z myślą o stymulacji obojga partnerów;
  • miniwibratory – gadżety w małej, dyskretnej wersji.

Jaki wibrator będzie satysfakcjonującym wyborem? W dużej mierze zależy to od preferowanego rodzaju stymulacji. Wybierz wibrator klasyczny lub pulsator, jeśli penetracja sama w sobie stanowiłaby przyjemne urozmaicenie. Postaw na zakrzywiony wibrator do stymulacji punktu G, by spotęgować doznania poprzez masaż szczególnie wrażliwej przedniej ściany pochwy. Jeśli zależy Ci na połączeniu penetracji ze stymulacją łechtaczki, postaw na tzw. króliczka. Miniwibrator będzie ciekawym, dyskretnym gadżetem zarówno dla osoby początkującej, jak i mającej doświadczenie z zabawkami erotycznymi.

Choć większość gadżetów należących do grupy wibratorów wielofunkcyjnych, z założenia przeznaczona jest do użytkowania przez obojga partnerów podczas seksu partnerskiego, nie są to jedyne zabawki, które świetnie sprawdzą się podczas zabaw w parze. Szczególnie dużą popularnością cieszą się gadżety zdalnie sterowane, a wśród nich takie modele zabawek, jak np. wibrator na pilota czy masażer sterowany przy pomocy aplikacji na telefon. Znajdziesz wśród nich klasyczne formy, jak i masażery łechtaczki oraz jajeczka wibrujące o wszechstronnym zastosowaniu.

Bezpieczne materiały gadżetów erotycznych

Jedną z podstawowych kwestii, na jakie należy zwrócić uwagę przy wyborze jakiegokolwiek gadżetu erotycznego, jest materiał, z którego została wykonana dana zabawka. Powinien on być właściwie przystosowany do intymnego użytku – mieć gładką powierzchnię, nie posiadać ostrych, niedbale wykończonych krawędzi. Odpowiednio przystosowany gadżet nie powinien także zawierać niebezpiecznych dla organizmu toksycznych związków.

Do bezpiecznych materiałów wykorzystywanych przez renomowanych producentów do produkcji wibratorów należą przede wszystkim hipoalergiczny, przyjemny w dotyku silikon medyczny, tworzywo ABS, z którego wykonywane są gładkie, błyszczące elementy zabawek, oraz realistyczne materiały typu BioSkin czy SuperSkin, imitujące prawdziwą skórę. Pamiętaj także o zapewnieniu optymalnego nawilżenia stref intymnych podczas zabaw, by uniknąć bólu i uciążliwych otarć. W tym celu dobierz do zabawki odpowiedni lubrykant – w przypadku gadżetów z silikonu oraz materiałów imitujących skórę, postaw na formułę na bazie wody, by mieć pewność, że nie uszkodzisz powierzchni wibratora.

Wibrator na pilota – na co zwrócić uwagę?

Przy wyborze wibratora sterowanego pilotem zwróć uwagę na gwarantowany przez producenta zasięg działania kontrolera. Pozwoli Ci to orkeśleć, z jak dużej odległości będzie można sterować gadżetem. Zastanów się też, jakiego rodzaju stymulacji poszukujesz – w zależności od preferencji bądź chęci spróbowania czegoś nowego, postaw na gadżet przeznaczony do penetracji, masażu łechtaczki i innych stref erogennych lub taki, który oferuje stymulację podczas stosunku obojga partnerów jednocześnie. Jeśli lubisz zabawę w wannie lub pod prysznicem, zwróć uwagę, by wybrany gadżet był wodoodporny i bezpieczny do używania pod wodą.

Dobrym kierunkiem poszukiwań może okazać się wibrator LELO Ida, który znajdziesz na https://ohparis.pl/12549-lelo-ida-black. Wykonany z silikonu masażer opracowany z myślą o wykorzystywaniu go przez pary podczas wspólnych zabaw. Zabawka składa się z dwóch funkcjonalnych elementów – właściwego, dwuczęściowego wibratora oraz pilota, który nie tylko pełni funkcję kontrolera z zasięgiem do 12 metrów, ale także sam wyposażony jest w zdolność do wibracji, w związku z czym, zabawa z tym masażerem stwarza świetną okazję do stymulacji obojga partnerów w różnych konfiguracjach, w tym samym czasie. Wibrator sterowany pilotem składa się z okrągłej części masującej łechtaczkę oraz podłużnego, rotacyjnego elementu masującego pochwę i punkt G. Ma 8 trybów wibracji, funkcję regulacji intensywności pracy, a także opcję zablokowania przycisków, np. na czas podróży.

Wibrator LELO Ida Black Deep Rose to wersja gadżetu w kolorze czarnym, utrzymana w minimalistycznej, eleganckiej stylistyce. Zabawka spod szyldu uznanego producenta gadżetów erotycznych została zaprojektowana i wykonana z dbałością o najwyższą jakość i estetykę, a także bezpieczeństwo użytkowników. Wibrator LELO Ida to gadżet w pełni wodoodporny i łatwy w czyszczeniu – każdorazowo po użyciu wystarczy umyć go wodą z delikatnym detergentem (np. mydłem) lub z wykorzystaniem specjalnego środka dedykowanego do czyszczenia akcesoriów erotycznych. Gadżet ten, tak jak i wiele innych wartych uwagi zabawek erotycznych, w tym wibratorów na pilota, znajdziesz w korzystnej cenie w OhParis! – sklepie erotycznym online.

Back To Top